Balkon Aksesuarları

Balkon, teras ve kış bahçelerinin kaplanmasında yeni trend cam kaplama sistemleridir.
Uygulandığı alanları dört mevsim kullanılabilir hale getiren, özellikle; hava almak, yemek, çay ve hatta kiler olarak kullanılan balkonları daha aktif hale dönüştüren bu uygulamalar, tamamen cam profillerden olup, açık hava manzarasının bir santimini bile kapatmamaktadır.

İsteğe göre tamamen kapalı yada bir noktaya toplanarak tamamen açık olarak kullanılan Cam Balkon Uygulamalarında kullanılan aksesuarların imalatını ve teminini de firma olarak biz sağlıyoruz.

Cam balkon profilleri, cam balkon tekerlek mekanizmaları, cam balkon kilit sistemleri, cam balkon menteşeleri, cam balkon contaları, cam balkon lamaları ve cam balkon plastik kapak aksesuarlarının birinci elden teminini sağlayan kuruluşumuz, uzun ömürlü, deforme olmayan ve birinci sınıf işçilikle üretilen kaliteli cam balkon sistemleri, uygulandığı alanlarda güvenle kullanılmakta ve kolay kolay hata vermemektedir.

Cam sistemlerinin bu kadar fonksiyonel ve tercih edilir olmasında büyük payı olan bu sistemler, su, ses ve toz yalıtımının yanı sıra bu alanların güvenliğinde de baş rolü oynar.