Hangi Model Balkon Olmalı

Eski yapılara oranla daha farklı bir konsept ve modern mimari çizimleri ile yapılan binalar ve diğer bütün yapılar, daha asimetrik ve farklı görünümler vermektedir.
Oldukça farklı görünen, daha yuvarlak hatlara sahip olan yapılarda kullanılacak olan yapı sistemleri de ona göre şekil alarak farklı bir tasarıma büründü.

Daha ferah ve yaşanır mekanlar yaratmak için büyüyen pencere ve balkon sistemleri aynı zamanda daha değişken ve şekilli görünümler almaya başladı.
Firma olarak biz de yeni nesil binaların pencere, balkon, teras ve kapı uygulamalarını bu yeni sistem çevresinde tasarlıyor, üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Bir dönem oldukça rağbet gören ancak son dönemde tahtını cam balkon sistemlerine kaptıran pimapen ve yeni trend olan cam kaplama sistemlerini balkonlara uyguluyoruz.
Düz, köşeli, yuvarlak ve elips görünümünde olan yapıların ihtiyaç duyduğu cam balkon kaplama modellerini en kaliteli malzeme, modern fabrika ve mükemmel işçilik ile imal eden firmamız, şekli ne olursa olsun her türlü balkonun cam çözümlerini başarı ile uygulamaktadır.

Ancak bu sistemlerin en rahat işlediği ve tam bir kullanım potansiyeli sağladığı; düz ve köşeli balkon sistemleridir.