Kapatma Sistemi

Yapıların dışarıya açılan pencereleri olan, hava almak, yemek ve çay içmek başta olmak üzere daha pek çok eyleme ev sahipliği eden balkonlar, kimi zaman kiler amacıyla da kullanılarak mutfakların yükünü hafifletmektedir.

Bu kadar geniş kapsamda misyonu olan, evlerin vazgeçilmez bölümü balkon sistemleri, dört mevsim kullanılabilir özelliğe kavuşturmak için kimi zaman belirli yapı malzemeleri ile örtülerek fonksiyonel hale dönüştürülür.
PVC Pimapen, alüminyum doğrama ve yeni nesil cam sistemi ile kapatılan balkonlar, daha yararlı ve kullanılabilir hale dönüştürülür.

Biz de firma olarak bu sistemlerin uygulamalarını başarı ile gerçekleştiriyoruz.
Genellikle sürgülü sistem üzerine dizayn edilen, sürgüler açıldığında geniş açılım oluşturan balkon sistemlerinin en verimlisi cam balkon bölmeleridir.

Bu nedenle daha çok tercih edilmesine karşın, geleneksel yöntem ve alışkanlıklarından vazgeçemeyenler için pimapen uygulamalar da oldukça sık talep edilmektedir.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler getirmemiz, modern imalathanelerimiz ve uzman kadrolarımızla bu sektörde yer alan firmalara göre tercih sebebi olmamızın zeminini hazırlamaktadır.

Pimapen Balkon Kaplama, Cam Balkon Kaplama ve bunların, fiyat ve modelleri ile ilgili merak ettiğiniz her şey için firmamızı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Ayrıca ücretsiz keşif servisimizden de yararlanarak yapılarınıza uygulanacak balkon çözümleri ile ilgili bilgi ve fikir alabilirsiniz.