Köşeli Camlama

Her çeşitten kapı ve pencere sistemlerine uygulanan hatta ve hatta balkon ve teras kapatmalarında da verdiği performans ve fonksiyonel kullanım özellikleri ile tercih edilen pimapen sistemleri, yeni nesil asimetrik binaların sahip olduğu değişik şekillerdeki kapı, balkon ve pencerelere de rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Kullanılan malzemenin özellikleri, teknolojik modern tesisler ve işinde deneyimli ustaların uzman ellerde istenilen şekil ve tasarıma sokulan pimapen pencereler, balkon, teras ve pencerelerin köşeli olan yapılarında da rahatlıkla uygulanmaktadır.

Elbette ki bu alandaki en önemli başarı ve sistemi uygulamadaki mükemmellik pvc malzemesinden çok, üreten ve montajını gerçekleştiren firmaya aittir.

Uzun senelerdir bu sektörde hizmet veren ve sayısız başarılı uygulamaya imza atan firmamız, Köşeli Pimapen Modellerinde de oldukça uzman ve başarılıdır. 
Ayrıca yeni nesil balkon kaplama uygulaması olan cam sistemlerde de aynı uygulama aynı şekilde başarı ile gerçekleştirilerek mükemmel sonuçlar elde edilmektedir.