Ofis Cam Bölme

Pek çok büyük ve prestijli firmanın, finans kuruluşlarının, holdinglerin ve çeşitli devlet dairelerinin; şeffaf, şık ve modern tasarımları sebebi ile tercih ettiği cam ofis bölmeleri, ekonomik fiyatları, fonksiyonel kullanım yapısı ve dekoratif görüntüsü ile göz dolduruyor.

Saydam ve şeffaf yapısı ile alanlara zarafet katarken, çalışanların denetimini kolaylaştıran ve daha verimli iş gücü için etkin iletişim ve denetime zemin hazırlayan Ofis Cam Bölme Modelleri, daha az yer kaplayan malzeme yapısı ile alanların tasarruflu kullanılmasına da olanak sağlıyor.

Temperli Cam yada Lamine Cam sistemlerinden uygulanan ve tercihlere göre pazarlanarak montajı gerçekleştirilen bu ürünler, kayar kapı yada klasik açılımlı kapı uygulamaları ile daha da zengin hale getirilmektedir.
İnce Alüminyum profil yada ahşap çerçevelere uygulanarak değişik tasarım ve dekor yaratmasının yanı sıra sadece cam panellerden de yapılabilmektedir.

Cam Duvar seçenekleri ile aydınlık ve ferah görünüme kavuşan, alanları tasarruflu kullanarak daha geniş çalışma bölmeleri yada daha çok sayıda ofis ortaya çıkaran Cam Ofis Kaplamaları, içerisinde buluna çalışan ekipleri sürekli iletişim halinde tutarak daha verimli iş alanlarının oluşmasına ortam hazırlar.