Pimapen Modelleri

Genellikle doğal gaz, elektrik yada merkezi sistemle ısınan evlerin en önemli sorunu ve önceliği yalıtımdır.
Daha düşük fatura bedelleri ödeyerek daha yüksek verim elde etmenin birinci şartı olan yalıtım pek çok alanda uygulanır.

Bizim uzmanlık alanımız ise evlerin dışarıya uzanan bölgesi olan ve pek çok amaçla kullanılan balkonların muhafazalı ve yalıtımlı hale getirilmesidir.

Başta, yemek, çay molası olmak üzere kiler olarak da kullanılan ve mutfaklarda fazlalık yapan malzemeleri içerisinde muhafaza eden balkonlar, dört mevsim rahatlıkla kullanılabilmesi ve ısı yalıtımına katkı sağlayabilmesi için en etkin sistemlerden biriside pimapen uygulamalarıdır.

Etkin bir yalıtım malzemesi olan değişik tasarım ve modellerle fonksiyonel hale dönüştürülen pimapen çeşitlerini, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekil almaktadır.
Sürgülü cam, klasik açılıp kapanan cam ve daha pek çok tasarımla şekillenen Pimapen Balkon Çeşitleri, yalıtım, pratik kullanım ve güvenlik için son derece önemlidir.

Uzun yıllardır kapı ve pencere sistemleri; imalat teslimat ve montaj işlerini gerçekleştiren firmamız, Pimapen Balkon Modelleri çözümlerini de kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyatlara imalatını ve pazarlamasını yapmaktadır.
Son teknolojileri takip ederek oluşturulan modern imalathanelerimizde birinci sınıf işçilikle üretilen, profesyonel firma yapımız tarafından pazarlanan Balkon Pimapen Çeşitleri, her balkon yapısına göre rahatlıkla uygulanmaktadır.