Pvc Pencere Modelleri

Ofis, ev, iş yeri, otel, hastane ayırt etmeksizin her alanın pencere, kapı ve balkon sistemlerinde kullanılan ve öncelikli tercih sebebi olan Pimapen Sistemleri, uygulandığı alanların özellik ve yapılarına göre çeşitli şekil alarak imalatı ve montajı gerçekleştirilir.

Ev ve ofis camları için klasik çift açılımlı olan modelleri tercih edilirken, balkon, teras, kafe gibi alanların kapatılmasında en uygun pimapen sistemi sürgülü olarak açılıp kapananıdır.

Biraz daha geleneksel pencere yöntemlerini andıran ve eski alışkanlıklarından vazgeçemeyenlerin tercihleri ise Giyotin Pencere Modelidir hiç şüphesiz.

Bu ürün gurubu her alanda rahatlıkla kullanılabilir özelliklere sahiptir. Bir de banyo, çatı ve merdiven aralıkları için uygun olan ve fonksiyonel özelliklere sahip Pivot Pimapen uygulamaları vardır.
Değişik kullanım özellikleri ile nadir kullanılan alanlarda tercih edilir.

Renk skalası yönünden çok fazla bir içeriğe sahip olmasa da ahşap görünümlü, beyaz ve gri tonlarda renk seçeneğini kullanıcılarının tercihlerine sunar.

Oldukça zengin ürün yelpazesi ile kullanacak olanlara farklı seçenekler sunan pimapen pencere çözümleri, kare, oval, köşeli yada nasıl bir şekle sahip olursa olsun hepsine de uygulanabilir özelliklerdedir.