Pvc Seçerken

Her türlü yaşam alanlarının pencere ve kapılarında kullanılan ayrıca balkon ve teras kaplamalarında da uygulanan pimapen sistemleri; estetik görünüm, güvenli kullanım, kolay temizlenir, uzun ömür ve ekonomik yapılara sahip özellikleri ile ahşap doğramanın tacını ele geçirmiştir.

Artık neredeyse bütün yapıların tek tercihi olan, ahşap görünümlü deseni ile bu görüntülerden ve eski alışkanlıklarından vazgeçemeyenlerin de tercihini kazanan bu uygulamalar neredeyse piyasadaki tek doğrama sistemleridir.

Kullanım özelliği, fiziki yapısı ve tasarım seçenekleri ile pek çok ürün çeşidi imal eden, uygulanacağı alanların özelliklerine göre tasarlanarak üretilen bu sistemler, yapısındaki estetik ve zarafeti uygulandığı alanlara yansıtabilmesi ve bütünlük arz etmesi için iyi bir tasarım ve tercih gerektirir.

Bu ürünlere ait kapı ve pencerelerin uygulanacağı alanların; mimarisi, konsepti, alan özelliği, ağırlıklı kullanılan renk tonlarına göre tercih edilmesi gereken Pimapen modelleri ancak ve ancak bu şekilde kendisinden beklenen etki ve performansı gösterir.

Balkonlar için sürgülü, evler için çift açılımlı, hastane ve oteller için güvenlikli pimapen modellerinin tercih edilmesi uygun olurken daha kullanılacağı pek çok özelliklerdeki alanlar iyi etüt edilmeli ve en uygun olan renk ve uygulamanın tercih edilmesi etkileyici bir sonuç için şarttır.