Teknik Özellikler

Köşeli, yuvarlak ve düz hatlara sahip olan; balkon, teras ve vitrinlerde rahatlıkla uygulanabilen, girdiği alana zarafet ve şıklığı da beraberinde getiren cam kaplama sistemleri, sahip olduğu şeffaf cam özellikleri ve tamamen kapanan yada bir noktaya toplanarak tamamen açılır özelliklere sahip olan ve uygulandığı her alanı dört mevsim kullanılabilir hale dönüştüren bu sistemler; estetik, dekoratif, uzun ömürlü ve ekonomik özellikleri ile diğer sistemlere oranla tercih önceliği oluşturmaktadır.

Alt ve üstte yer alan ince Alüminyum Profiller arasında yer alan ray sistemlerinde hareket kabiliyeti kazanan, 360 derece dönme ve sağa sola sınırsız hareket seçeneğine sahip olan cam paneller üzerine monte edilen tekerlekler sayesinde hareket kabiliyeti kazanır.

Kullanımındaki fonksiyonellik kadar toz, kar, yağmur, ses ve ısı yalıtımına da sahip olan Cam Balkonlar; kıl filtre ve ince şeffaf filtreler sayesinde bu özelliğe kavuşurlar. Bu uygulamalarda kullanılan camlar ise temperli ve lamine tercihlerinden oluşmaktadır.

Bu sayede, dayanıklı, kolay temizlenebilen, herhangi bir sebepten dolayı kırılsa dahi çevresinde yer alanlara zarar vermeyen ve leke tutmayan bir balkona kavuşan müşterilerimiz, dört mevsim dışarı ile irtibatta olmanın keyfini çıkarır.