Yuvarlak Cam Kapama

Yeni nesil mimarilerle yapılan modern binaların tasarım ve şekilleri eskilere hiç benzememekte daha yuvarlak ve asimetrik tarzlarda inşa edilmektedir.

Doğal olarak bu yapılara uygulanacak olan yapı sistemleri de ona göre şekil almalı ve uygun çözümler üretecek yapıda olmalıdır.
Biz de firma olarak bu yeni binaların pencere, balkon, teras ve vitrin kaplamalarını konsept ve mimarisine uygun olan özelliklerde başarı ile uyguluyoruz.

Uygulandığı alanlara dört mevsimin keyfini çıkarma imkanı sunan, tamamen açılabilir yada kapanabilir özelliğe sahip olan cam kaplama sistemleri;
düz ve köşeli modellerinde bir noktaya tamamen toplana bilme özelliği sergilerken, yuvarlak Balkon Modellerinde de mükemmel sonuçlar vermesine karşın açılış prensibi biraz daha kısıtlıdır ancak camın şeffaflığı ve yapısı ile gökyüzü ve Açıkhava ile irtibatı hiçbir zaman kestirmez.

Yuvarlak Cam Balkon Kapatma uygulamaları da diğerleri gibi; estetik, dekoratif, fonksiyonel kullanım ve uzun ömür garantisine sahiptir.

Yuvarlak Cam Balkon Modelleri ve Yuvarlak Cam Balkon Fiyatları için bizi arayarak daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz.